Bayilik Başvuru

Xml Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş Bayilik Koşulları

Başvuru :

Xml Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş talebinizi aşağıdaki formu doldurarak yapabilir akabinde info@egepazari.com.tr uzantılı mail adresimize;  Vergi Levhası, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Faaliyet Belgesi ve İmza Sirkülerinizi mail etmenizin ve sitemize üye olmanızın akabinde başlayacak olan değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

Ücret: 

Bayilik ücretiz olup 1.000 ₺ de cari hesabınıza kaydedilmek ve siparişleriniz de kullanmak üzere ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

Sipariş:

Siparişlerinizi tarafınız ile paylaşılan bilgiler ile sistem üzerinden vermeniz gerekte olup telefon veya mail yolu ile sipariş kabul edilmemektedir.

Sevkiyat:

Direkt müşterilerinize sevkiyat (Drop Shipping) hizmetimiz bulunmakta olup bu hizmetten yararlanabilmeniz için siparişiniz akabinde sipariş numaranızı konu başlığı olduğu mail ile faturanızın taranmış halini ve tarafımızdan temin edeceğiniz kargo şablonunu info@egepazari.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

Hafta sonu, Resmi ve Dini Tatiller haricinde sipariş hazırlık süresi 2 ila 3 günü olup Resmi ve Dini tatiller gibi genel tatillerde mesai gün ve saatlerimiz tarafınıza mail aracılığı ile bildirilecektir.

Sevkıyatlar tarafınızın anlaşmalı olduğu Kargo firması ile gönderilecek olup kargo ücretleri ve sevkıyat süreç takibi tarafınıza aittir

Ödeme:

Ödemelerinizi EFT ve Havale seçeneği ile yapabilirsiniz

Kar Marjları:

Kar Marjı % 25 olup, belirli dönemlerde bayilerimize daha da yüksek karlılıklar sağlamak üzere düzenlediğimiz kampanyalar söz konusu olabilecektir.

Faturalandırma:

Sisteme düşen ve onaylanan siparişinizin faturası aynı gün içerisinde oluşturulmaktadır.

İade ve Değişim:

"Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine ve Hijyen Kuralları Gereği İç Giyim İade ve Değişim İşlemi Yapılmamaktadır.

E-Ticaretin Yükselen Yıldızı: Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş

İnternet ve akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret sektöründeki potansiyel ve büyüme büyük bir hızla devam ediyor. Bazı sektörler için doygunluk noktası yaklaşırken özellikle Doğal olan yöresel ürünler ve kuruyemiş alanında yatırım potansiyeli oldukça yüksek. Kredi kartına Taksit, kapıda ödeme vb. müşteri dostu uygulamalar sayesinde, her geçen gün daha çok kişi, ihtiyaçları için online gıda mağazalarını tercih ediyor.          

Türkiye’nin en popüler markalarının arasında yer almaya başlayan Ege Pazarı markamıza ait yüzden fazla Yöresel ve Kuruyemiş ürün çeşitleri ile xml bayilerine ürün tedariki sağlayan Ege Pazarı'nın bayisi olarak internet girişimcisi olabilirsiniz. Aynı gün ister kendi sitenizde isterse Hepsiburada, Trendyol gibi güçlü pazar yerlerinde hemen satışa başlayabilirsiniz.

Xml bayilerimize sunduğumuz dropshipping hizmetimiz sayesinde sipariş almak sizden kargolamak bizden… 

Dropshipping Nedir?

Dropshipping,  stok barındırmadan ve operasyonel yük taşımadan sipariş almayı sağlayan bir tedarik zinciri yönetimi sistemidir. Sistemde bayi tarafından alınan siparişler, tedarikçi tarafından son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Bu sistem sayesinde düşük sermaye ile kendi işinizin sahibi olabilir; depo, malzeme, sevkiyat gibi maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.         

Kayıt Ekranı
Üyelik Bilgileri
İletişim Bilgileri
Şifre Bilgileri

Firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.

Müşteri Temsilcisi
Aktif
yazıyor...
Müşteri Temsilcisi
Merhaba, ben Nimet. size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.