Bayilik Başvuru

XML Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş Bayilik Koşulları

XML Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş Bayilik talebinizi aşağıdaki formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz. Akabinde info@egepazari.com uzantılı mail adresimize ilgili belgeleri iletebilirsiniz:

  • Vergi Levhası
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • Faaliyet Belgesi
  • İmza Sirküleri

 

Bundan sonraki süreç için sitemize üye olmanızın akabinde başlayacak olan değerlendirme sürecinin olumlu sonuçlanması halinde tarafınızla irtibata geçilecektir.

 

Ücret: Bayilik ücretsiz olup, 15.000₺ de cari hesabınıza kaydedilmek ve siparişlerinizde kullanmak üzere ön ödeme yapmanız gerekmektedir.

 

Sipariş: Siparişlerinizi tarafınız ile paylaşılan bilgiler ile sistem üzerinden vermeniz gerekmekte olup, telefon veya mail yolu ile sipariş kabul edilmemektedir.

 

Sevkiyat: Direkt müşterilerinize sevkiyat (Dropshipping) hizmetimiz bulunmakta olup, bu hizmetten yararlanabilmeniz için siparişiniz akabinde sipariş numaranızı konu başlığı olduğu mail ile faturanızın taranmış halini ve tarafımızdan temin edeceğiniz kargo şablonunu info@egepazari.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

Hafta sonu, resmi ve dini tatiller haricinde sipariş hazırlık süresi 2 ila 3 gün olup, resmi ve dini tatiller gibi genel tatillerde mesai gün ve saatlerimiz tarafınıza mail aracılığı ile bildirilecektir.

 

Sevkiyatlar tarafınızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilecek olup, kargo ücretleri ve sevkiyat süreç takibi tarafınıza aittir.

 

Ödeme: Ödemelerinizi EFT ve Havale seçeneği ile yapabilirsiniz.

 

Kar Marjları: Kar marjı %15 olup, belirli dönemlerde bayilerimize daha da yüksek karlılıklar sağlamak üzere düzenlediğimiz kampanyalar söz konusu olabilecektir.

 

Faturalandırma: Sisteme düşen ve onaylanan siparişinizin faturası aynı gün içerisinde oluşturulmaktadır.

 

İade ve Değişim: "Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümleri esas alınacaktır.

 

E-Ticaretin Yükselen Yıldızı: Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş

İnternet ve akıllı cihaz kullanımının artmasıyla birlikte e-ticaret sektöründeki potansiyel ve büyüme büyük bir hızla devam ediyor. Bazı sektörler için doygunluk noktası yaklaşırken özellikle Doğal olan yöresel ürünler ve kuruyemiş alanında yatırım potansiyeli oldukça yüksek. Kredi kartına taksit, kapıda ödeme vb. müşteri dostu uygulamalar sayesinde, her geçen gün daha çok kişi, ihtiyaçları için online gıda mağazalarını tercih ediyor.

Türkiye’nin en popüler markalarının arasında yer almaya başlayan Ege Pazarı markamıza ait yüzden fazla Yöresel ve Kuruyemiş ürün çeşitleri ile XML bayilerine ürün tedariki sağlayan Ege Pazarı'nın bayisi olarak internet girişimcisi olabilirsiniz. Aynı gün ister kendi sitenizde isterse Hepsiburada, Trendyol gibi güçlü pazar yerlerinde hemen satışa başlayabilirsiniz.

 

Ege Pazarı Ürün Kategorileri

Ege Pazarı’nın ürün kategorileri aşağıdaki gibidir:

1- Kuru İncir
2- Yöresel Ürünler
3- Ege Otları
4- Reçel
5- Sirkeler
6- Şifalı Ürünler
7- Enginar
8- Köy Ürünleri
9- Kuruyemiş
10-Granola
11-Kuru Meyve

 

XML bayilerimize sunduğumuz dropshipping hizmeti sayesinde sipariş almak sizden kargolamak bizden!

 

Dropshipping Nedir?

Dropshipping,  stok barındırmadan ve operasyonel yük taşımadan sipariş almayı sağlayan bir tedarik zinciri yönetimi sistemidir. Sistemde bayi tarafından alınan siparişler, tedarikçi tarafından son kullanıcıya ulaştırılmaktadır. Bu sistem sayesinde düşük sermaye ile kendi işinizin sahibi olabilir; depo, malzeme, sevkiyat gibi maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.

 

XML Bayilik Nedir?

XML bayilik internet üzerinden yapılan ticaret süreçlerinde stok ihtiyacı duyulmaksızın alınan bayilik hizmetidir. Bir nevi stoksuz e-ticaret amaçlı alınan bayilik hizmeti olarak da değerlendirilebilir. Bayilik alan kişi ya da kurumun ürün stoklaması beklenmez. Öyle ki alınan siparişler ve siparişlerin kargo edilmesi işlemleri tamamen tedarikçi firmayı ilgilendirmektedir.

 

XML e-ticaret bayilik sistemi ile bayilik alacak kişilerin fiziksel bir mekan açmaları beklenmemektedir. Kişi, yalnızca bir internet sitesi kurarak ya da farklı online siteleri kullanarak ürün satışı yapabilmektedir. Bu anlamda XML bayilik hem e-ticaret sektörüne adım atmak için avantajlı hem de diğer bayilik çeşitlerine göre ekonomik açıdan daha uygundur.

Ege Pazarı XML Yöresel Ürünler ve Kuruyemiş Bayilik Koşulları hakkında tüm merak ettikleriniz için iletişim bilgilerimizi kullanarak tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Kayıt Ekranı
Üyelik Bilgileri
İletişim Bilgileri
Şifre Bilgileri

Firmamız hiçbir şekilde e-mailinizi ve kişisel bilgilerinizi ticari amaç uğruna kullanmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.