Ege Pazarı  Reçel

Şekersiz Dut Reçeli

34,90 TL
Planlanan Kargoya Teslimat
:
07.07.2022
250 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kampanya
  Ürün Özellikleri

  Şekersiz dut reçeli, ilave şeker ile herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Dut reçelinin tadı dut meyvesinin içeriğinde bulunan doğal şekerden gelmektedir. Önerilen miktarlarda tüketildiğinde kilo alımı söz konusu olmamakla beraber insan sağlığı açısından da herhangi bir zararı yoktur.

  Şekersiz Dut Reçelinin Faydaları Nelerdir?

  • Dut meyvesinin kansızlığa iyi geldiği bilinmektedir.
  • Güçlü bir sindirim sistemi için en etkili besinler arasında yer almaktadır.
  • Vücuda enerji vererek her daim zinde kalmasını sağlar.
  • Karaciğeri besleyen meyve çeşitleri arasında bulunur.
  • Bağırsak yollarında oluşan zararlı bakterilerin temizlenmesinde önemli rol oynar.
  • Antioksidan içeriği sayesinde toksin maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.
  • Dut iştah açıcı bir besin olmakla beraber kilo almak isteyen kişilerin tüketebilecekleri alternatif gıda maddeleri arasında yer almaktadır.
  • İlave şeker içermemesinden dolayı sağlıklı bir besin olmasının yanında uygun miktarlarda tüketilmesi gerekmektedir. Aksine dut meyvesi zaten iştah açıcı bir besin olmasından dolayı aşırı tüketildiğinde kilo alımı gibi durumlar gözlemlenebilir.

  Şekersiz Dut Reçeli Nedir?

  Diğer şekersiz reçellerimiz gibi dut reçeli de ilave şeker ve herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Dut reçeli, tadını dut meyvesinin içeriğinde saf halde bulunan doğal şekerden gelmektedir. Önerilen miktarlarda tüketildiğinde kesinlikle insan sağlığı bakımından herhangi bir zararı veya yan etkisi yoktur. Yine aşırı tüketimi söz konusu olmadığı sürece kilo alımı gibi durumlara rastlanılmamaktadır.

  Şekersiz Dut Reçelinin Kalorisi Nedir?

  Şekersiz dut reçelinin bir tatlı kaşığında ortalama 8 kalori bulunmaktadır. Şeker katkılı bir dut reçeline göre kalori değeri düşük olsa da diyet yapan kişilerin ile özellikle diyabet hastası olan kişilerin dikkatli tüketmeleri gerekmektedir.

   

  Ürün İçeriği

  Karadut, Elma Suyu Konsantresi, Limon Suyu

  Yorumlar
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.