Ege Pazarı  Reçel

Şekersiz Çilek Reçeli

34,90 TL
Planlanan Kargoya Teslimat
:
07.07.2022
250 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kampanya
  Ürün Özellikleri

  Şekersiz çilek reçeli, ilave şeker içermemekle birlikte herhangi bir katkı maddesi de bulundurmamaktadır. Çilek reçelinin tadı çilek meyvesinin içerisinde doğal halde bulunan şeker bileşeninden gelmektedir. Aşırı bir şekilde tüketilmediği sürece sağlık açısından herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca kilo alımına da neden olmamaktadır.

  Şekersiz Çilek Reçelinin Faydaları Nelerdir?

  • Çilek insan sağlığı bakımından oldukça kıymetli besinlerimiz arasında yer almaktadır. Yaz aylarının en sevilen meyveleri arasında bulunan çilek bazı vitamin ve mineral bileşenleri bakımından zengin bir besin maddesidir.
  • Kanın temizlenmesinde önemli rol oynar.
  • Etkili bir antioksidan kaynağıdır.
  • Sindirim sisteminin düzenli çalışabilmesi için etkili besinler arasında yer almaktadır.
  • Bağırsak üzerinde biriken kurtların temizlenmesinde kullanıldığı bilinmektedir.
  • İdrar söktürücü özelliği ile tanınır.
  • İlave şeker ve bununla birlikte herhangi bir katkı maddesi içermediği için gönül rahatlığı ile tüketilebilir. Ancak her besinde olduğu gibi şekersiz çilek reçelinin de fazlası elbette sağlık bakımından zararlı olacaktır.

  Şekersiz Çilek Reçeli Nedir?

  Şekersiz çilek reçeli normal bir çilek reçeline göre herhangi bir şeker katkı maddesi içermemektedir. Bu da reçelin sağlıklı olması bakımından önemlidir. Uygun miktarlarda tüketildiğinde sağlık bakımından hiçbir zararı bulunmamaktadır. Ancak şekersiz bir ürün de olsa diyabet hastalarının kontrollü bir şekilde önerilmektedir. Çünkü çileğin içeriğinde saf halde de olsa bir miktar şeker bulunmaktadır.

  Şekersiz Çilek Reçelinin Kalorisi Nedir?

  Şekersiz çilek reçelinin doğal yollarla üretilmesinde dolayı son derece sağlıklı bir ürün olduğunu söylemek mümkündür. Kalori bakımından şeker katkılı bir çilek reçeline göre daha düşük değerlere sahiptir. Öyle ki bir tatlı kaşığı şekersiz çilek reçelinin içerisinde yalnızca 5 kalori bulunmaktadır.

  Ürün İçeriği

  Çilek, Elma Suyu Konsantresi, Limon Suyu

   

  Yorumlar
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.