Ege Pazarı  İncir

Premium Hediyelik Kuru İncir

219,90 TL
Kampanya
  Ürün Özellikleri

  Hem lezzetin hem de sağlığın buluştuğu Premium Hediyelik Kuru İncir sevdiklerinize armağan edebileceğiniz özel hediyelik paket içerisinde sunuluyor. Ege’nin en doğal incirlerinin özenle seçilerek özel hediyelik paket haline getirilmesi sevdiklerinize hem sağlıklı hem de lezzetli bir alternatif oluyor.

  Ege’nin En Doğal Kuru İncirleri

  Göz alıcı kutusuyla öne çıkan Premium Hediyelik Kuru İncir hem sizin hem de sevdikleriniz için son derece sağlıklı bir hediye alternatifi olabilir. Tamamen doğal olan incirlerin tadı damağınızda kalacak eşsiz lezzetini keşfedebileceğiniz bu şifalı ürün ile sevdiklerinize sağlıklı bir hediye verebilirsiniz. Premium Hediyelik Kuru İncir 800 gram ağırlığındaki bu özel paketi Ege Pazarı ayrıcalığıyla sipariş ederek kalite ve doğallığın keyfini sürebilirsiniz.

  Premium Hediyelik Kuru İncir Faydaları

  Premium Hediyelik Kuru İncir faydaları şöyle sıralanabilir:

  • Bağışıklık sisteminizin güçlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Birçok minerak ve vitamin değerleri açısından zengin olduğu bilinmektedir. Bu sayede vücudunuzu dışarıdan gelecek hastalıklara karşı savunur.
  • İltihap, yara gibi enfeksiyonel hastalıkların iyileşmesini hızlandırırken vücut hücrelerinizin yenilenmesinde oldukça etkili olduğu söylenebilir.
  • Musilaj içeriğine sahip kuru incir meyvesi bu anlamda boğaz ağrılarını hızla iyileştirici özelliğe sahiptir.
  • Vücudunuzdaki istenmeyen toksin maddelerin yok edilmesinde önemli rolü vardır.
  • Lif besin değerinin yüksek olmasından ötürü hem sindirim sistemi sağlığı hem de bağırsak yollarının düzenlenmesi noktasında oldukça faydalıdır.
  • Şifalı ürün olarak cilt ve saç sağlığı üzerinde de faydalı etkileri olduğu bilinmektedir.

  Premium Hediyelik Kuru İncir Kaç Kalori?

  Sevdikleriniz için unutulmaz ve lezzetli bir atıştırmalık paketi olan Premium Hediyelik Kuru İncir doğal yollarla yetişmesinin yanı sıra içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulundurmaz. Bu eşsiz lezzet kuru incir 50 kaloridir. Günlük maksimum üç adet kadar kuru incir tüketebilirsiniz.

  Yorumlar
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.