X


2004 yılında İzmir’de kurulan şirketimiz FAMA Gıda Ürünleri Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. kurulduğu ilk günden bu yana gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların hizmet ve kalite anlamında eksiklerini analiz etmiş ve uzun süren arge çalışmaları yapmıştır.

2006 yılında şirket merkezi Aydın’a taşınarak ilk kez kuru incir üretimi üzerine projeler geliştirilmiş ve 130 metrekarelik bir alanda Aydın’ın meşhur kuru incirini işleme ve paketleme tesisini kurmuştur.

Dünden bugüne Türkiye ve yurt dışı pazarında gıda sektöründe iddialı ve lider firmalardan biri olmayı başaran FAMA GIDA, kuruyemiş, kuru meyve, ev salçası, köy tarhanası daha nicesi ve kuru incir ile www.egepazari.com.tr 'de ‘’köyden evlerinize’’ doğallığı ve tazeliği getirebilmek için de 2018 yılında Ege Pazarı'nı faalyete geçirmiştir.

Mevsimine göre hazırlanan ve elden tüketiciye sunulan doğal ürünlerle çocuklarınıza, ailenize ve dostlarınıza sağlıklı lezzetler sunan www.egepazari.com.tr ile şimdi doğal lezzetler artık bir tıkla kapınızda!