Hakkımızda

Doğal gıda ve yöresel ürünlerini müşterileriyle buluşturmak amacıyla “Köyümüzden sofranıza” mottosuyla yola çıkan Savor Grup Satış ve Pazarlama Ltd. Şti, toptan ve perakende sistemiyle kurulan Ege Pazarı markası ile dijital mecrada da alışverişin en keyifli halini sunmayı hedeflemektedir. Ege Pazarı, 2004 yılında faaliyete başlayan ve kurulduğu ilk günden bu yana hem Ar-Ge yatırımları hem de depolama, paketleme alanlarıyla geniş bir alana yayılmış Fama Gıda Ürünleri Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti’nin iştiraki olarak varlığını sürdürmektedir. 1500 m² depolama ve 1250 m² paketleme alanı ile toplamda 2750 m² alanda hizmet veren kuruluşumuz, 1500 ton kapasiteli üretim alanında faaliyet gösteriyor. Geniş üretim hacmi sayesinde bölgedeki istihdama da olumlu yönde katkı sağlamak en büyük hedeflerimizden biridir. Kuruyemiş, yöresel ürünler, kuru incir, kuru meyve, ev salçası, köy tarhanası gibi birçok yöresel ürünü en taze ve hijyenik koşullarda ambalajlanmış haliyle tüketiciye ulaştırmak için tasarlanmış www.egepazari.com.tr güçlü teknolojik altyapısı ve güvenilirliğiyle müşteri memnuniyetini ön plana alan bir yaklaşım temelinde hizmet veriyor.

Taze ve en doğal haliyle, mevsiminde tarlalardan toplanan ürünlerin, en ekonomik ve en yüksek standartlarla sofranıza gelmesi için birçok farklı bileşeni bünyesinde toplayan Fama Gıda, teknolojinin geldiği noktada sağladığı imkanları da tüketici yararına değerlendirmektedir. Bu anlayışla kurulan Savor Grup Satış ve Pazarlama Ltd. Şti., Ege Pazarı markasının yurt içi ve yurt dışı satışlarını gerçekleştirir. Ege Pazarı’nın en büyük amacı, internet üzerinden alışveriş yapmayı kolaylaştıran ve ihtiyacınız olan ürünleri güvenle satın alarak adresinize kadar isteyebileceğiniz güçlü bir e-ticaret platformu olma yolunda ilerlemektir. Ege Pazarı; teknik alt yapısı, bilgi donanımı ve yüksek müşteri ilişkileri temsilcileri ile profesyonel bir hizmet almanızı amaçlamaktadır.

2004 yılında kurulan Ege Pazarı markası sayesinde tüketiciler, hem ekonomik hem de en hızlı biçimde doğal gıdalara ve doğal içerikli köy ürünlerine erişim fırsatı elde ediyor. Kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışı pazarlarda lider firmalardan biri olmayı başaran firma, sezonluk üretim ve tüketici alışkanlıklarını değiştirmenin de öncülüğünü yapmanın gururunu taşıyor. Daha önceleri sezonluk olarak tüketiminde artış gözlemlenen kuru incir, Ege Pazarı markasıyla birlikte 4 mevsim ve 12 ay tüketilen kuru meyvelerden biri haline gelerek hem iç hem de dış piyasada en fazla tercih edilen kuru gıdalar arasında lider konumda yer almaktadır. İdeal tarım yöntemleriyle üretilmiş meyvelerin zamanında hasat edilerek ideal kurutma yöntemleri ile tüketilmeye hazır hale getirilmesi, her yaştan ve farklı damak tadına sahip tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Türkiye pazarında yılın her anında taze ve doğal kuru incire erişimi kolaylaştıran mağazaları ve internet üzerinden, tüketicinin beklentisini maksimum düzeyde karşılayan, toptan satış anlayışıyla faaliyet gösteren Ege Pazarı, Aydın’da 4 ve İzmir’de 2 mağaza olmak üzere toplam 6 mağazada hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ailenize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza güvenle tüketmeleri için sunabileceğiniz doğal ürünler artık size daha yakın! Web sitesi üyelerine özel indirimli fiyatlar, hızlı servis ve istikrarlı kalite anlayışıyla yıl boyu taze, hijyenik koşullarda paketlenmiş doğal ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Müşteri güvenliğini ön plana alan ve en yüksek güvenlik düzeyini temsil eden yeşil bar uygulamasıyla faaliyet gösteren web sitemiz, hem kredi kartı hem de kişisel bilgilerinizi güvence altına almaktadır.

Müşteri Temsilcisi
Aktif
yazıyor...
Müşteri Temsilcisi
Merhaba, ben Nimet. size nasıl yardımcı olabilirim?
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.