20,90 TL
Planlanan Kargoya Teslimat
:
20.05.2022
250 ₺ ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Kampanya
  Ürün Özellikleri

  Vücudumuz için meyveler ne kadar faydalıysa mevsiminde yiyemediğimiz ancak doğru şartlarda kurutulup saklanmı kuru meyveler de o denli faydalıdır. Doğru şartlarda kurutulup saklanan meyveler besin değerlerinin pek çoğunu korur. Kurutma işlemi sayesinde meyveler daha uzun süre dayanan ürünlere dönüşürler.

  Kuru Meyve Tabaklarının Aranan Yüzü: Kuru Dut

  Beyaz dut toplaması kolay olsa da saklaması oldukça zor olan meyvelerden biridir. Islak ve kabuksuz yapısı sebebiyle çabuk bozulmaya müsait olan beyaz dutun severleri bu işin çaresini kurutmakta bulmuşlar. Kurutunca ortaya gerçekten şahane bir şey çıkmış. Yüksek kalori içeriğiyle enerji veren, kalp-damar sağlığını destekleyen, kansızlığın giderilmesinde etkin rol oynayan kuru dutun faydaları saymakla bitmiyor. Lezzeti ise tüm bunların yanında en güzel detayı oluyor.

  Diğer kuru meyvelerde olduğu gibi doğru kurutma yöntemlerinin kullanılması dut için de çok önemli. Sizler de doğru yöntemle kurutularak besin değerlerini ve lezzetini korumuş kuru dutlarımızdan tatmak isterseniz 250, 500 ya da 1000 gramlık paketlerimizden birini tercih edebilirsiniz.

  Enerji ve Besin Ögeleri

  100 Gr için

  Enerji (kcal) : 336
  Yağ (g) : 0,84
  Doymuş Yağ (g) : -
  Karbonhidrat (g) : 74,83
  Şekerler (g) : -
  Protein (g) : 2,76
  Tuz (g) : 0,004
  Yorumlar
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.